Skip to main content

Najlepsze noclegi i restauracje w Tojej oklicy. Sprawdź!

BLOG

Dlaczego warto podróżować wynajętym busem?

Podróżować możemy w bardzo różny sposób. Mimo wszystko podróżowanie własnym samochodem staje się coraz mniej popularne, oczywiście ma sporo plusów, ale ma tez ukryte wady. Dlatego więc warto rozważyć podróż wynajętym busem. Można by jednak zapytać, dlaczego ktoś ma wynajmować busa na podróż. Przecież jest tyle opcji, a busy nie są najciekawszymi z nich. Podpowiadamy dlaczego to właśnie wynajęty bus może stać się twoim ulubionym sposobem podróży. 

Wynajem busa 9-osobowego

Wady podróżowania własnym samochodem

Nie ma co się oszukiwać, że w końcu samochód ma ograniczenia. Oczywiście jesteśmy w stanie zabrać w nim tyle osób ile liczy przeciętna rodzina. Jednak, gdy decydujemy się na podróż w większym gronie, np. dwie rodziny lub większa ilość przyjaciół. Nie jesteśmy w stanie jechać jednym samochodem, trzeba jechać na dwa, a czasem nawet na trzy samochody. Co sprawia, że podróż staje się nieco mniej atrakcyjna. W końcu to w podróży dzieją się jedne z najciekawszych rzeczy.

Drugą wada jest fakt, że kierowca samochodu może dosyć szybko zmęczyć się drogą, w dodatku jeśli będzie miał ochotę skosztować lokalnego alkoholu, musi pamiętać, że zaraz będzie musiał wsiąść do samochodu. Dobrym rozwiązaniem na taką okoliczność, jest wynajęcie busa wraz z kierowcą. 

Wady podróżowania autokarem w wycieczce zorganizowanej

Zazwyczaj zorganizowane wycieczki mają ściśle określony plan całego pobytu, za grosz tam miejsca na spontaniczność i jakieś nieoczekiwane niespodzianki, które są jednym z lepszych elementów wycieczek z rodziną lub przyjaciółmi. Również, gdy decydujemy się na podróż autokarem nie mamy nawet najmniejszego wpływu na wybór trasy. W dodatku autokary są ogromne i nierzadko jedzie z nami ktoś obcy. Nie mamy swobody podczas podróży. 

Kuszewski Busy - wynajem busów Wrocław

Dlaczego warto wynająć busa? 

Jak już wspomnieliśmy, busa można wynająć wraz z kierowcą. Niby nic wielkiego, ale to my wybieramy trasę i to w jak jedziemy, jednak nie mamy ograniczenia co do odpoczynku lub też spożywania alkoholu. Wynajęcie busa jest w ostatecznym rachunku tańsze niż podróż własnym samochodem. Busy do wynajęcia mają różne rozmiary i wyposażenia. Wszystko zależy od tego na czym zależy nam najbardziej. Podróż w większym gronie jednym busem nie staje się już najmniejszym problemem. W dodatku przez swój rozmiar podróżowanie busem daje nam większy komfort i większą swobodę. 

Kolejnym plusem nie podróżowania swoim autem jest fakt, że niczym nie musimy się przejmować. Bus zostaje odpowiednio dla nas wcześniej przygotowany, sprawdzony i odstawiony tam gdzie poprosimy jeśli zdecydujemy się na bus z kierowcą. Jeśli nawet będzie trzeba we własnym zakresie odebrać wynajęty bus, jest to znacznie lepsze niż jeżdżenie z własnym samochodem po warsztatach i przygotowywanie go na długą podróż. O jeden problem mniej, prawda?

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Popularne wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Do tej pory podchodziłam na Turbacz z Nowego Targu i Koninek. Z pozostałych miejscowości nie ...
Nie byłem jeszcze nigdy w Tarnowie, ale muszę przyznać, że z tego, co widzę na ...
Po przeczytaniu tego przewodnika, mam jeszcze większą ochotę wyruszyć na wędrówkę na Turbacz. Z opisanych ...
Super tekst o agroturystyce w jesiennej aurze! Fajnie się czytało i już nie mogę się ...
Sushi na imprezie zawsze super się sprawdza, szczególnie że nie je się go na co ...