Skip to main content

Najlepsze noclegi i restauracje w Tojej oklicy. Sprawdź!

AKTUALNOŚCI

Konferencja 3 dniowa w sali SAND

Dodaj komentarz
Zapraszamy do uroczego kompleksu konferencyjno - hotelowego, w którym spędzisz nie tylko miło i bardzo praktycznie czas, ale i skorzystasz z uroków i atrakcji, jakie oferuje przepiękna wielkopolska okolica. Jeśli planujesz kiedyś zorganizować konferencję w wielkopolsce - zapraszamy do nas! Jeśli jednak bardziej odpowiadają Ci okolice małopolski, świetnym rozwiązaniem będzie sala konferencyjna Tarnów znajdująca się w Hotelu GAL. Sala SAND pomieści maksymalnie 20 uczestników oraz osobę prowadzącą. Jej nazwa wzięła się od naturalnego piaskowego koloru ścian, które są dużą atrakcją naszej sali konferencyjnej. Dzięki takiej kolorystyce, sala szkoleniowa nadaje się na każdy rodzaj spotkania. Na zamówienie została wylana posadzka z żywicy, co sprawia, że sala jest bardziej przestrzenna. Sala SAND zyskała dzięki niej zarówno klasyczny, jak i industrialny charakter.

Nowoczesna sala konferencyjna

Wyposażenie sali

Na długości jednej ściany są duże, otwierające się okna dające sporo dziennego światła. Za nimi widać okalający las i pobliskie powidzkie jezioro. W upalne dni, okna można przysłonić nowoczesnymi i eleganckimi żaluzjami fasadowymi. Klimatyzacja poprawi komfort uczestników każdej konferencji, na których czeka wyśmienicie wyposażona sala szkoleniowa. Gościom udostępniamy niezawodny sprzęt audiowizualny, który wspomoże każde szkolenie. Do dyspozycji są: tablica suchościeralna o powierzchni 3 - 6 m2, duży ekran projekcyjny, mobilny cyfrowy rzutnik, flipchart i markery oraz inne materiały biurowe, 10 gniazd internetowych, odtwarzacz DVD, renomowanej firmy przenośny sprzęt nagłośnieniowy. Ponadto w sali jest szybkie ksero i skaner o wysokiej rozdzielczości, także fax i cicha niszczarka biurowa. W pakiecie szkoleniowym sali konferencyjnej z hotelem, oferujemy 10 laptopów wraz z bezpiecznym i legalnym oprogramowaniem oraz oprzyrządowaniem. Jeśli konieczna jest większa ilość, prosimy o wcześniejszą informację dla ekipy technicznej.

Konferencja 24-26 sierpnia 2020

Najbliższa konferencja 3 dniowa odbędzie się w terminie 24 - 26 sierpnia 2020. Każdy z uczestników otrzyma email przypominający o szkoleniu wraz z mapą dojazdu i prośbą o potwierdzenie przybycia. Hotel jest przygotowany na wizytę wszystkich uczestników. Nazwa naszego hotelu to Good Hotel - co zobowiązuje. Profesjonalna kadra hotelowa sprawi, że pobyt na szkoleniu wraz z noclegiem, będzie mile wspominany.

Sala SAND: konferencja w komfortowych warunkach

W sali SAND znajdują się nowoczesne i drewniane stoły wraz z rozkładanymi, łatwymi do ustawienia krzesłami z wygodnym oparciem. Meble są dostosowane do zmiennego układu. Każdy prowadzący proszony jest o informację, w jaki sposób nasza ekipa techniczna ma ustawić meble na potrzeby konferencji. Cała sala szkoleniowa jest na tyle otwarta, że wszyscy uczestnicy konferencji widzą siebie nawzajem. Charakteru sali konferencyjnej z hotelem dodaje drewniana mapa świata, wykonana przez lokalnego artystę. Oświetlenie jest ledowe z możliwością zmiany opcji kolorystycznej do wyboru(ciepłe/zimne). Obok sali znajduje się przestrzeń cateringowa. Bogata oferta naszego menu sprawia, że każda przerwa na kawę albo lunch będzie miło i przepysznie wspominana. Sala posiada dostęp do szybkiego internetu bezprzewodowego(600 mb/s). Zapraszamy!
Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.